«Ел инновациясе» конкурсында катнашу өчен 30 сентябрьгә кадәр гариза бирергә өлгер

2024 елның 18 сентябре, чәршәмбе

2024 елның 30 сентябренә кадәр «Ел инновациясе» конкурсына гаризалар җыю бара. Бу мәктәп укучылары, студентлар, стартаплар һәм уйлап табучылар өчен үзләренең иң кыю идеяләрен чынбарлыкка кертү өчен уникаль мөмкинлек. Бу сезнең өчен дөньяны үзгәртү һәм перспектив проектларны гамәлгә ашыру өчен ярдәм алу мөмкинлеге.

«Ел инновациясе» — бу:

• Иң яхшы проектларны үстерү өчен 5 миллион сумлык приз фонды;
  • Төрле юнәлешләрне үз эченә алган биш номинация;
  • Татарстан Республикасы Инвестиция-венчур фондыннан, Татарстан Республикасы Хөкүмәтеннән һәм Татарстан Республикасы Фәннәр академиясеннән профессиональ оешма.

Конкурс үз проектлары өстендә эшләргә әзер һәм зур киләчәккә омтылучылар өчен булдырылган. Сез стартап эшлисезме яки миллионнарның тормышын үзгәртә ала торган идеяне тормышка ашырырга хыялланасызмы, бу конкурс нәкъ менә сезнең өчен.

Мөмкинлекне кулдан ычкындырмагыз: заявканы хәзер үк бирегез!

Катнашу һәм гаризалар бирү нечкәлекләре турында конкурсның рәсми сайтында белешмәләр бар: https://ivfrt.ru/programms/respublikanskiy-konkurs-innovatsiya-goda/