«Ел инновациясе» конкурсына гариза бирү кампаниясенең кызган чагы!

2024 елның 22 июле, дүшәмбе

Сез үзегезнең уникаль продуктыгыз белән инноватормы? «Ел инновациясе» конкурсында катнашыгыз һәм алдынгы профильле мәйданчыкларда үзегезне таныштыру мөмкинлеген алачаксыз. Иң яхшы стартапларга акчалата приз белән ярдәм итәчәкбез.

Конкурс номинацияләре арасында:

Перспектива. Яшьләр өчен: әгәр сез мәктәп укучысы яки урта махсус уку йорты студенты булсагыз, гариза бирегез

Студентлар стартабы. Үз студент стартабын булдыруга ярдәм откан, ә хәзер актив эшен дәвам итүчеләр өчен. Беренче нәтиҗәләр булганнар өчен – бу номинациягә гариза бир!

Технологик компания. Әгәр сез базарда үз урыныгызны уңышлы яулап алгансыз икән. Технологик әзерлек: 5 һәм аннан югарырак.

Интеллектуаль милек. Өч ел элек кенә теркәлгән коммерцияләштерелгән һәм гамәлгә кертелгән патентлар өчен.

Корпоратив инновация. Гамәлгә кертүгә әзерлек этабындагы технологияләр тәкъдим ителәчәк эре компанияләр өчен махсус номинация.

Ел саен Татарстан Республикасы Инвестиция-венчур фонды тарафыннан Татарстан Республикасы Хөкүмәте һәм Татарстан Республикасы Фәннәр Академиясе белән берлектә оештырыла торган фәнни-технологик проектлар өчен республика конкурсы сезгә үз проектыгызны киң аудиториягә тәкъдим итәргә һәм инновацион казанышларга танылу алырга мөмкинлек бирәчәк.

Конкурста катнаша ала торган проектларның тематик юнәлешләре турында күбрәк белегез, конкурс этапларын карагыз һәм конкурс сайтында биш номинациянең берсендә үз проектыгыз буенча катнашуга гариза бирегез: https://bestinnovation.ivfrt.ru/#rec746202940